fbpx

חושב לשפר את הרכב ?

תחום שיפור הרכב הולך וצובר לו תאוצה רבה בשנים האחרונות הן עקב הצורך הברור שיש לבעלי מכוניות ישנות יחסית, לחדש את רכביהם מבחינה מכאנית וקוסמטית אך גם בעקבות עלייתו המגמתית של התחביב הכה ממכר הזה. לא משנה מהי הסיבה אשר מביאה אתכם לרצות לשדרג את רכבכם הקיים, יש להבין כי התהליך אינו פשוט וטומן בחובו ידע מקצועי רב שיש לקבל מהטובים ביותר. להלן מדריך מקוצר שילמד אתכם את הדברים החשובים ביותר שיש לעשות לפני שמתחילים במקצה שיפורים לרכב.

מה ניתן לשפר ברכב?

ועוד לפני שניגע בדרכים היעילות ביותר לביצוע השיפורים בפועל, הבא נסקור בקצרה את עולם שיפורי הרכב כיום. הרכב שלכם מגיע כסטנדרט – אתם יכולים לשפר את החלקים והחלפים שבו כך שהרכב יהפוך לחזק, מרשים ובטיחותי יותר. שיפורי רכב נפוצים ביותר הם אלו אשר עוסקים בחידוש המראה חיצוני והפנימי שלו. מדובר בהתאמה אישית של מראה הרכב בהתאם לרצונות והאופי של בעליו אך כמו גם בשיפור משמעותי של חזות הרכב, לעיתים גם בעלויות נמוכות במיוחד. ניתן להצביע על מספר אלמנטים מרכזיים המשפיעים על הקוסמטיקה של הרכב ביניהם הצבע, מכסה המנוע, מדבקות וציורים על גבי צבע הרכב, ג’אנטים, ריפודי מושבים ועוד.

שיפורים מרכזיים אחרים שניתן ליישם על הרכב הם השיפורים המכאניים אשר כוללים בנוסף גם שיפורי מנוע. שיפורים אלו עוזרים לרכב להיות יציב יותר על הכביש אך כמו כן גם לשפר את ביצועי צריכת הדלק וההספק שלו. בין השיפורים הפופולאריים בקבוצה הזאת ניתן לציין את מגדש הטורבו, כיוונון מחשב הרכב, בוסט קונטרול, מתלים וקפיצים, מזרקי ומשאבות דלק מתקדמים ועוד.

כיצד רצוי לבצע את מקצה השיפורים?

אז עכשיו משהבנו כי ניתן לשפר את הרכב, כל שנותר לנו הוא ללמוד כיצד לבצע זאת הלכה למעשה. זוהי נקודה מאוד מכרעת שכן רבים פשוט אינם יודעים כיצד והיכן להתחיל. עולם שיפורי הרכבים רועש וגועש וכל פעם חידוש טכנולוגי כזה או אחר הופך להיות אטרקטיבי על פניו של חידוש שהתיישן. ובכן, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת ולהישאר תמיד מעודכנים היא פשוט להתחיל לקרוא כמה שיותר מידע על הנושא. פשוט היכנסו לפורומים אינטרנטיים של מקצוענים בתחום המנועים והשיפורים לרכב ולמדו כמה שיותר על סוגי השיפורים בהם אתם מעוניינים ועל סוגי החלפים המדוייקים הדרושים לשם שיפור זה.

לאחר שתאפיינו את צורכיכם במדויק ותקבלו מידע חיוני על הנושא, תוכלו להתחיל לרדת לדקויות ולשאול שאלות פרטניות יותר כגון התאמת החלפים לסוג הרכב שברשותכם, חוקיות השיפור, מחיר החלפים, אחריות וכמובן להתחיל לבצע השוואת מחירים מקיפה ולחפש חוות דעת. חברות מקצועיות רבות פועלות בתחום החלפים ושיפורי הרכב בישראל ואנשיהן ישמחו לענות לכם על כל שאלה בהתאמה מלאה לסוג הרכב. חשוב להדגיש כי הזמנת החלפים חייבת להתבצע רק לאחר שווידאתם במדויק כי החלפים אכן מתאימים וכי יש מי שיבצע את העבודה (מוסך, חברים וכו’).

היכן רוכשים את החלפים לשיפור?

ניתן לרכוש חלפים לשיפור הרכב דרך חנויות לחלקי חילוף או דרך חברות הפועלות בצורה וירטואלית באינטרנט. האופציה הוירטואלית הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות וזאת בשל מחירי החלפים שזולים באופן משמעותי מאלה שתמצאו בחנויות הרגילות. 2RACE הינה דוגמא מצויינת לחנות וירטואלית חדשנית אשר מציעה לכם מגוון רחב של אביזרים פנימיים וחיצוניים לשיפור ביצועי הרכב שלכם. אתם מוזמנים לגלוש באתרנו או ליצור קשר עם אחד מאנשי שירות הלקוחות המנוסים שלנו.

הירשמו לניוזלייטר

072-2131213